Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Narzędzia developerskie a eclipse
Narzędzia developerskie a eclipse [message #962677] Mon, 29 October 2012 08:39 Go to next message
Krzysztof Misiak is currently offline Krzysztof MisiakFriend
Messages: 16
Registered: March 2012
Location: Tomaszów Maz.
Junior Member

Witam wszystkich serdecznie.

Odkryłem właśnie, że eclipse może bardzo fajnie wyświetlać strony wewnątrz samego siebie (nie trzeba otwierać przeglądarki do tego), pomyślałem sobie, czy by się nie udało wszystkich narzędzi potrzebnych do tworzenia stron nie zebrać w samym eclipse i w związku z tym mam do was pytanie. Często korzystam z narzędzi developerskich w ff czy chrome, dzięki czemu np wiem gdzie ustawiony jest dany atrybut css czy coś w tym stylu. Czy istnieje w eclipse coś takiego ?

Posiadam eclipse Juno ver. 4.2.1

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

pozddrawiam
Re: Narzędzia developerskie a eclipse [message #967023 is a reply to message #962677] Thu, 01 November 2012 12:26 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Wg mnie powinneneś bardziej zainteresować się projektem Orion tworzonym z pierwszej kolejności z myślą o webdevach. Co prawda projekt jest we wczesnej fazie rozwoju, ale już dorównuje po wieloma względami narzędziom z desktopowego Eclipse'a.

W razie pytań służę pomocą.

T
Re: Narzędzia developerskie a eclipse [message #992651 is a reply to message #967023] Sat, 22 December 2012 07:20 Go to previous message
Eclipse UserFriend
Thanks for the hardwork & sharing the information above. Its very important to me. I will be a regular visitor to this page.
Previous Topic:Polskie literki Ą i ć
Next Topic:Problem ze znalezieniem nagłówków do biblioteki gsl
Goto Forum:
  


Current Time: Fri Apr 26 01:16:47 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.03237 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top