Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Własny typ projektu w rozszerzeniu do Eclipse(Własna obsługa operacji na projekcie)
Własny typ projektu w rozszerzeniu do Eclipse [message #946005] Mon, 15 October 2012 21:21 Go to next message
Piotr Siupa is currently offline Piotr SiupaFriend
Messages: 4
Registered: October 2012
Junior Member
Witam,
Zaczynam naukę pisania pluginów do Eclipse. Próbuję stworzyć własny typ projektu. (Wizard i dodawanie projektu do package explorera już mam.)

Chciałbym teraz, żeby jego otwieraniem, zamykaniem, tworzeniem jego drzewa i pewnie jeszcze kilkoma operacjami na tym typie projektu zajmowały się inne klasy niż standardowo. Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić (a szukałem dość długo).

Proszę o wskazówki, od czego zacząć.

Pozdrawiam.
Re: Własny typ projektu w rozszerzeniu do Eclipse [message #946892 is a reply to message #946005] Tue, 16 October 2012 15:57 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Piotr Siupa wrote on Mon, 15 October 2012 23:21
Chciałbym teraz, żeby jego otwieraniem, zamykaniem, tworzeniem jego drzewa i pewnie jeszcze kilkoma operacjami na tym typie projektu zajmowały się inne klasy niż standardowo.


Obawiam się, że będziesz musiał rozwinać tą myśl, bo nie za bardzo łapie. Mówimy o aplikacji RCP czy rozszerzaniu Eclipse?
Re: Własny typ projektu w rozszerzeniu do Eclipse [message #946922 is a reply to message #946892] Tue, 16 October 2012 16:30 Go to previous messageGo to next message
Piotr Siupa is currently offline Piotr SiupaFriend
Messages: 4
Registered: October 2012
Junior Member
Tomasz Zarna wrote on Tue, 16 October 2012 11:57

Obawiam się, że będziesz musiał rozwinać tą myśl, bo nie za bardzo łapie. Mówimy o aplikacji RCP czy rozszerzaniu Eclipse?


Chodzi o rozszerzenie.

Generalnie tworzę własny typ projektu, jak np. "Java Project". Chcę między innymi, żeby przy jego otwieraniu program łączył się z pewnym serwerem w internecie, a przy zamykaniu kończył połączenie.
Muszę także samemu tworzyć drzewo projektu, gdyż mają się w nim wyświetlać nie fizycznie istniejące na dysku pliki, ale pobrane z tego serwera.
Re: Własny typ projektu w rozszerzeniu do Eclipse [message #951543 is a reply to message #946922] Sat, 20 October 2012 20:51 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Jeśli wszystkie zasoby znajdować się będa znajdować się na serwerze to może warto rozważyć własny file system w oparciu o EFS.

T
Previous Topic:Przekazywanie danych pomiędzy Shellami
Next Topic:Poszukiwany RAP Developer -ciekawy projekt
Goto Forum:
  


Current Time: Sat Apr 27 02:23:30 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.03199 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top