Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Eclipse na linuxie z architekturą ARM
Eclipse na linuxie z architekturą ARM [message #1017139] Sat, 09 March 2013 19:59 Go to next message
Dan Sufho is currently offline Dan SufhoFriend
Messages: 1
Registered: March 2013
Junior Member
Poszukuję eclipsa w miarę nowej wersji, którego możnaby uruchomić na linuxie, na urządzeniu z procesorem arm. Próbowałem ściągać program przez apt-geta, niestety jest to stara wersja, która na dodatek wywala się przy próbie aktualizacji/instalacji pluginów. Mogę także skompilować eclipse ręcznie, jeżeli ktoś poda namiary na odpowiedni poradnik. Jeśli temat trafił do nieodpowiedniego działu to z góry przepraszam - stwrzyłem to konto tylko w celu znalezienia rozwiązania mojego problemu.
Re: Eclipse na linuxie z architekturą ARM [message #1017426 is a reply to message #1017139] Mon, 11 March 2013 20:09 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Dan Sufho wrote on Sat, 09 March 2013 20:59
Mogę także skompilować eclipse ręcznie, jeżeli ktoś poda namiary na odpowiedni poradnik.


Akurat dobrze się składa, bo budowanie Eclipse nigdy nie było tak proste Smile Zajrzyj stronę projektu CBI.

W razie pytań zapraszam ponownie Wink

T
Previous Topic:Problem z instalacją mylyn
Next Topic:Dodawanie Javadoc'ów do Eclipse'a
Goto Forum:
  


Current Time: Mon Sep 23 14:42:46 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02684 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top