Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Własny plugin - pomocy :-)
Własny plugin - pomocy :-) [message #668463] Thu, 05 May 2011 18:53 Go to next message
Eclipse User is currently offline Eclipse UserFriend
Messages: 3
Registered: May 2011
Junior Member
Witam,

mam wielką prośbę o pomoc z Waszej strony,

muszę napisać pewien plugin do Eclipse'a, który będzie pokazywał odpowiednią ikonę na projekcie w Eclipse określającą status realizacji projektu (Success, Unstable, Failed) pobierany z zewnętrznego pliku XML.

Problem polega na tym, że nigdy nie robiłem żadnej wtyczki do Eclipse'a i tu moja prośba o jakiś pomysł jak taki projekcik wykonać, ewentualnie wskazać jakieś tutoriale jak to zrobić?

będę wdzięczny za każdą pomoc .

pozdrawiam

Re: Własny plugin - pomocy :-) [message #668484 is a reply to message #668463] Thu, 05 May 2011 20:00 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Odpowiedź na tego typu pytanie jest z reguły taka sama: zajrzyj na tutoriale przygotowane przez Larsa Vogella.

Powodzenia!
Re: Własny plugin - pomocy :-) [message #668495 is a reply to message #668463] Thu, 05 May 2011 20:55 Go to previous messageGo to next message
Eclipse User is currently offline Eclipse UserFriend
Messages: 3
Registered: May 2011
Junior Member
Dziękuję za tak szybką reakcję, każda pomoc jest dla mnie na wagę złota,

pozdrawiam
Re: Własny plugin - pomocy :-) [message #671916 is a reply to message #668463] Thu, 19 May 2011 10:52 Go to previous message
Eclipse User is currently offline Eclipse UserFriend
Messages: 3
Registered: May 2011
Junior Member
Witam ponownie,

udało mi się zrobić ten plugin,
do dekoracji ikony projektu wykorzystałem rozszerzenie 'org.eclipse.ui.decorators', generalnie wszystko działa, natomiast mam pytanie:
Ponieważ odświeżenie dekoracji ikony projektu następuje dopiero po kliknięciu na nazwę projektu w 'Package Explorer', to czy da się jakoś zrobić tak, aby ikona projektu była odświeżana regularnie co jakiś określony interwał czasowy ?

z góry dziękuję za odpowiedź,
pozdrawiam.
Previous Topic:Eclipse problem
Next Topic:Statystyki?
Goto Forum:
  


Current Time: Thu Apr 25 01:39:07 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.03443 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top