Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » [SWT] Debugowanie aplikacji okienkowych
[SWT] Debugowanie aplikacji okienkowych [message #654021] Sun, 13 February 2011 00:27 Go to next message
Mariusz P. is currently offline Mariusz P.Friend
Messages: 85
Registered: February 2010
Member
Witam

Uruchamiam Debug->Debug as Java Application. Pokazuje mi się GUI mojego programu. Klikam na nim przycisk wywołujący okno dialogowe wyboru folderu. Główne okno aplikacji znika gdzieś całkiem )nie ma go nawet na pasku teraz). W oknie dialogowym wybieram jakiś folder i klikam OK. Okno zamyka się, ale nie wracam do głównego okna aplikacji (nawet nie wiem gdzie ono jest). Debbuger wskazuje, że program cały czas jest uruchomiony (ale nigdzie nie widzę interfejsu). Mogę go tylko zatrzymać czerwonym kwadracikiem lub dać pauzę. Breakpoint jest ustawiony, ale na pewno program nie dochodzi do niego, bo muszę kliknąć przycisk na interfejsie powodując dalsze wykonanie programu. Brak mi zapewne wiedzy co dalej Smile Jakieś wskazówki?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
Mariusz
Re: [SWT] Debugowanie aplikacji okienkowych [message #654033 is a reply to message #654021] Sun, 13 February 2011 11:34 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Na czym polega problem? Na tym, że nie możesz debugować aplikacji po tym jak wrócisz z natywnego dialogu? Ustaw po prostu breakpointa w miejscu gdzie dostajesz rezultat, wybrany katalog.
Re: [SWT] Debugowanie aplikacji okienkowych [message #654035 is a reply to message #654033] Sun, 13 February 2011 11:45 Go to previous message
Mariusz P. is currently offline Mariusz P.Friend
Messages: 85
Registered: February 2010
Member
Temat do zamknięcia. Moja wina Smile Jak sobie zrobiłem w kodzie coś takiego to to się mogę dziwić Smile

@Override
public void shellDeactivated(ShellEvent e) {
shell.setVisible(false);
}

[Updated on: Sun, 13 February 2011 16:24]

Report message to a moderator

Previous Topic:Konfiguracja Run (na Tomcacie)
Next Topic:eclipse in KDE
Goto Forum:
  


Current Time: Tue Mar 19 02:51:44 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02318 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top