Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Jak debugować java.lang ?
Jak debugować java.lang ? [message #546299] Mon, 12 July 2010 12:26 Go to next message
Andrzej Borucki is currently offline Andrzej BoruckiFriend
Messages: 13
Registered: January 2010
Junior Member
Mam dołączone źródła ale brakuje informacji dla debuggera. Gdy zmieniłem katalog jre z "c:\Program Files\Java\jre6" na "C:\Program Files\Java\jdk1.6.0_12\jre\" to było jeszcze gorzej, program rzucał wyjątkiem na starcie.
Re: Jak debugować java.lang ? [message #547819 is a reply to message #546299] Mon, 19 July 2010 16:53 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Podpinając źródła wskaż na plik src.zip w swoim katalogu z JDK. O ile dobrze pamiętam ja tak zrobiłem i mi hula.

Jakby nie pomogło to wklej wyjątek, bo tylko nieliczni z nas są tak domyślni żeby bez stacktrace'a coś doradzić Wink

Pozdrawiam
Re: Jak debugować java.lang ? [message #550801 is a reply to message #547819] Wed, 04 August 2010 11:52 Go to previous messageGo to next message
Michal Niewrzal is currently offline Michal NiewrzalFriend
Messages: 50
Registered: July 2009
Member
Samo podpiecie src.zip nic nie pomoze. Bedziesz mial kod danej klasy ale debuger nie bedzie mial informacji o lini w ktorej sie znajduje, tj bedziesz wiedzial w jakiej metodzie jestes i jakie zmienna sa aktualnie na stosie ale linia po lini nie bedziesz mogl debugowac. Informacje dla debugoera sa usuwane w procesie kompilacji (o ile nie wlaczysz coby bylo inaczej).
Re: Jak debugować java.lang ? [message #550842 is a reply to message #550801] Wed, 04 August 2010 13:39 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Hmm, możliwe że nie pamiętam jakiegoś dodatkowego kroku w konfiguracji mojego workspace (mam ten sam od 4 lat). Ale nie przypominam sobie aby robił coś więcej niż napisałem w mojej poprzedniej odpowiedzi.

Na potwierdzenie że nie zmyślam Wink
http://i35.tinypic.com/vfuj52.jpg
Previous Topic:problem z file association
Next Topic:Repozytorium z pluginami?
Goto Forum:
  


Current Time: Tue Mar 19 05:35:18 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02327 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top