Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Eclipse C/C++ OS X problem z GDB
Eclipse C/C++ OS X problem z GDB [message #1703519] Sun, 02 August 2015 10:12
Macsurf www.mor.pl is currently offline Macsurf www.mor.plFriend
Messages: 2
Registered: August 2015
Junior Member
Mam problem, po aktualizacji systemu do Mavericka GDB nie działa. Oczywiście zainstalowałem z macports podpisałem certyfikatem, zainstalowałem też odpowiednie GCC ( gdyż Eclipse nie wspiera LLVM/LLDB ) i po skompilowaniu nie wchodzi do pętli a w konsoli to mam w zasadzie same warningi:

Starting program: /Users/Macsurf/Documents/Sources/Exer_C/a.out
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Symbols/BuiltProducts/libsystem_kernel.a"
warning: `/private/var/tmp/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Libsyscall.build/Libsyscall_dynamic.build/Objects-normal/x86_64/_libc_funcptr.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
warning: `/private/var/tmp/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Libsyscall.build/Libsyscall_dynamic.build/Objects-normal/x86_64/kernel_vers.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
warning: `/private/var/tmp/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Libsyscall.build/Libsyscall_dynamic.build/Objects-normal/x86_64/memcpy.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
warning: `/private/var/tmp/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Libsyscall.build/Libsyscall_dynamic.build/Objects-normal/x86_64/strcmp.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
warning: `/private/var/tmp/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Libsyscall.build/Libsyscall_dynamic.build/Objects-normal/x86_64/strlcpy.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
warning: `/private/var/tmp/Libsyscall/Libsyscall-2422.115.4~1/Libsyscall.build/Libsyscall_dynamic.build/Objects-normal/x86_64/strlen.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libatomics_normal.a"
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libcachecontrol_normal.a"
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libos_normal.a"
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libsetjmp_normal.a"
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libsimple_normal.a"
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libstring_normal.a"
warning: Could not open OSO archive file "/BinaryCache/libplatform/libplatform-24.90.1~2/Symbols/libucontext_normal.a"
warning: `/private/var/tmp/libplatform/libplatform-24.90.1~2/libplatform.build/libsystem_platform.build/Objects-normal/x86_64/init.o': can't open to read symbols: No such file or directory.
4249
4278
[Inferior 1 (process 20721) exited normally]
Previous Topic:Eclipse docbook - wygenerowany pdf bez polskich znaków
Next Topic:Android NDK, Android.mk - access denied
Goto Forum:
  


Current Time: Wed Apr 24 15:13:02 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.03937 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top