Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Pojawiający się błąd informujący o niewłaściwym skonfigurowaniu aktualizacji programu
Pojawiający się błąd informujący o niewłaściwym skonfigurowaniu aktualizacji programu [message #906809] Sun, 02 September 2012 16:41 Go to next message
Marek Marek is currently offline Marek MarekFriend
Messages: 2
Registered: September 2012
Junior Member
Hello, Smile

moim dręczącym problemem jest niestety taki gdy podczas wybraniu aktualizacji programu wyskakuje mi błąd a jest ono nim :

Cannot complete the request. This installation has not been configured properly for Software Updates. See the error log for details.

Pamiętam to że od jakiegoś czasu program pytał się mnie czy chcę zaktualizować program niestety z braku czasu i chęci nie miałem na to ochotę-nie wiem czy to może pomóc gdy brak aktualizacji program zaczął odmawiać współpracy.

Więc jeśli ktoś wie jak można naprawić ten błąd,( niestety wykluczam tu reinstalację programu ) to bym był bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
Re: Pojawiający się błąd informujący o niewłaściwym skonfigurowaniu aktualizacji programu [message #906877 is a reply to message #906809] Sun, 02 September 2012 21:14 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Marek Marek wrote on Sun, 02 September 2012 18:41
See the error log for details.


Co tam ciekawego jest napisane?

T
Previous Topic:Trudne początki
Next Topic:Wyskakujący błąd Profil id _SELF_
Goto Forum:
  


Current Time: Thu Apr 25 17:18:16 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02938 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top