Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Plugin i problem z importem na innych maszynach
Plugin i problem z importem na innych maszynach [message #881275] Mon, 04 June 2012 09:10 Go to next message
Robert S is currently offline Robert SFriend
Messages: 2
Registered: June 2012
Junior Member
Witam,

Tworzę projekt który jest pluginem , gdy wyeksportuje go i wrzucam na innym komputerze to nie działają importy z org.eclipse.epf.richtext.
Jak dołączyć richtext do mojego projektu żeby te importy zawsze działały?

Dziękuje z góry za odpowiedź, i zrozumienie dla mojej nie wiedzy.

Pozdrawiam
Re: Plugin i problem z importem na innych maszynach [message #881563 is a reply to message #881275] Mon, 04 June 2012 20:49 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Sposobów jest kilka:
* jeśli projekt(y) org.eclipse.epf.richtext ma być dostępny na innym komputerze w workspace użyj plików Team Project Set
* jeśli nie jest to konieczne to wystarczy zdefiniować Target Platform zawierający projekt(y) org.eclipse.epf.richtext
* stworzyć mavenowego pom.xml, który zadba o zapewnienie odpowiednich zależności
* ...
Re: Plugin i problem z importem na innych maszynach [message #881595 is a reply to message #881563] Mon, 04 June 2012 22:05 Go to previous messageGo to next message
Robert S is currently offline Robert SFriend
Messages: 2
Registered: June 2012
Junior Member
org.eclipse.richtext to paczka którą zawiera mój projekt a która przestaje być importowana w moich klasach po wrzuceniu projektu na inny komputer.
Chciałbym żeby projekt działał wszędzie,bo teraz nawet nie mogę nikomu podesłać do sprawdzenia.

A co do Pana podpowiedzi to potrzebuję niestety podpowiedzi krok po kroku bo wstyd mi to pisać ale nie radzę sobie . Export za pomocą pierwszego sposobu wcale nie widzi mojego projektu.

Jeszcze raz więc proszę o pomoc , o ile może mi Pan poświęcić czas na tłumaczenie banałów.

Dziękuje za odpowiedź

[Updated on: Tue, 05 June 2012 02:09]

Report message to a moderator

Re: Plugin i problem z importem na innych maszynach [message #884603 is a reply to message #881595] Mon, 11 June 2012 13:09 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Podaj komunikaty z błędami, zrób screenshota albo wrzuć gdzieś źródła swojego projektu. A najlepiej wszystko naraz Wink
Previous Topic:Plugin do UML2 i baz danych
Next Topic:pliki jar i katalog dropins
Goto Forum:
  


Current Time: Sat Apr 20 03:40:10 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.03464 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top