Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Błąd z pobraniem Samsung Mobile Widget SDK(eclipse install download2 has encountered a problem)
Błąd z pobraniem Samsung Mobile Widget SDK [message #871400] Sun, 13 May 2012 10:51 Go to next message
Piotr T. is currently offline Piotr T.Friend
Messages: 3
Registered: May 2012
Junior Member
Zainstalowałem Eclipse i niby wszystko działa, dopóki nie zacznę pobierania Samsung Mobile Widget SDK. Zaczyna się pobierać i tak przez około 30 minut cały czas coś pobiera, staje na 21% i po jakimś czasie wywala błąd o treści:

eclipse install download 2 has encountered a problem


Wie ktoś czym jest to spowodowane? System: Windows XP Home.
Dodam, że kilka tygodniu temu używałem Eclipse bez najmniejszych problemów, po formacie chciałem na nowo zainstalował i kupa... Miał ktoś podobny problem i udało mu się go rozwiązać?
Re: Błąd z pobraniem Samsung Mobile Widget SDK [message #871428 is a reply to message #871400] Sun, 13 May 2012 16:14 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Jaka wersja Eclipse? "Samsung Mobile Widget SDK" instalujesz jako update site? Jaki adres? Co masz w widoku Error Log?
Re: Błąd z pobraniem Samsung Mobile Widget SDK [message #871438 is a reply to message #871400] Sun, 13 May 2012 17:34 Go to previous messageGo to next message
Piotr T. is currently offline Piotr T.Friend
Messages: 3
Registered: May 2012
Junior Member
Eclipse pobierane stąd:
www. eclipse.org/downloads/packages/eclipse-ide-java-ee-developers/heliosr


Instaluje przez: Help > Install New Software (..)
Adres tego:
http ://widget.samsungmobile.com/sdk/

Błąd wygląda tak:
tinypic.pl/mkaerv7rpbzq


Czasem jest "Install download1", czasem 2, a czasem 3...

Dodam, że w ten sam sposób i z tego samego linku kiedyś już instalowałem i nie było żadnego problemu. Dopiero po formacie nie moge.

p.s. w niektórych linkach są spacje, bo poniżej 25 postów nie mogę wstawiać linków :/

[Updated on: Sun, 13 May 2012 17:34]

Report message to a moderator

Re: Błąd z pobraniem Samsung Mobile Widget SDK [message #871460 is a reply to message #871438] Sun, 13 May 2012 21:46 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
To wygląda na nieciekawy bug 317785. Spróbuj z nowszą wersją Java EE IDE albo najnowszym I-buildem wersji Classic.
Re: Błąd z pobraniem Samsung Mobile Widget SDK [message #872683 is a reply to message #871460] Wed, 16 May 2012 15:34 Go to previous message
Piotr T. is currently offline Piotr T.Friend
Messages: 3
Registered: May 2012
Junior Member
Pobranie najnowszej wersji Java EE IDE pomogło. Dzięki wielkie za pomoc Wink
Previous Topic:C w zewnetrznej konsoli
Next Topic:Eclipse - nie da sie zaaktualizowac ani zainstalowac pluginow
Goto Forum:
  


Current Time: Tue Apr 16 17:18:02 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 3.46284 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top