Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » autouzupełnianie(autocomplete)
autouzupełnianie [message #759190] Sun, 27 November 2011 13:52 Go to next message
wandam88 is currently offline wandam88Friend
Messages: 1
Registered: November 2011
Junior Member
Witam, od niedawna korzystam z Eclipse programując strony www, wcześniej korzystałem z Notepad++, była w nim całkiem przydatna opcja autouzupełniania, która uzupełniała wyrazy nie należące do języka. Chodzi mi dokładnie o to co przedstawiam na przykładzie poniżej:
#UserProfileMenu {
 width: 250px;
 background: #db3022;
}

#UserP(tu pojawiało sie uzupełnienie do UserProfileMenu nie będące słowem CSS)


Czy da się zrobić takie autouzupełnianie w Eclipse PDT?
Re: autouzupełnianie [message #759583 is a reply to message #759190] Tue, 29 November 2011 09:36 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Quote:
Czy da się zrobić takie autouzupełnianie w Eclipse PDT?


Jeśli pytasz o edytor CSS z podpowiadaniem to możesz spróbować ten z WTP (Web Tool Project). Szczerze powiedziawszy to nie wiem jak on działa, bo nie używam, ale to pierwsze miejsce gdzie by sprawdził.

Natomiast jeśli chodzi Ci o możliwość samodzielnego zaimplementowania podpowiadania dla języka, który tego nie ma, zacząłbym od sekcji Content Assist w Help.

Pozdr
Re: autouzupełnianie [message #760599 is a reply to message #759190] Sat, 03 December 2011 11:24 Go to previous messageGo to next message
Jan Arciuchiewicz is currently offline Jan ArciuchiewiczFriend
Messages: 11
Registered: November 2009
Junior Member
Alt+/ w edytorach tekstowych i pochodnych (text, java).


Ja uzywlem kiedys plugin: Lunar Eclipse Enhancements (nie wiem czy on jeszsze dziela). Tam bylo wbudowane autouzupelnianie o ktorym mowiles, Glownie uzywalem tego plug-inu do "rectanangular selection" (teraz juz wbudowane) ale bylo tam tez takie uzupelnianie o ktorym piszesz.
Re: autouzupełnianie [message #760600 is a reply to message #759190] Sat, 03 December 2011 11:28 Go to previous message
Jan Arciuchiewicz is currently offline Jan ArciuchiewiczFriend
Messages: 11
Registered: November 2009
Junior Member
BTW dziala tez w edydorze css (polecam).Smile
Previous Topic:Code template
Next Topic:Convert Eclipse Java to Eclipse JaveEE
Goto Forum:
  


Current Time: Fri Mar 29 14:53:04 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02422 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top