Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Problem z zapisywaniem plików(the user operation is waiting for background work to complete)
icon5.gif  Problem z zapisywaniem plików [message #642408] Wed, 01 December 2010 08:55 Go to next message
No real name is currently offline No real nameFriend
Messages: 1
Registered: December 2010
Junior Member
Cześć,

Mam problem z zapisywaniem plików. Czasami mi się pojawia okienko z komunikatem "the user operation is waiting for background work to complete" i mogę wtedy czekać w nieskończoność na zapisanie plików.
Korzystam z wersji Helios eclipse'a do dewelopowania projektów C++.

Czy istnieje możliwość podejrzenia jakie taski w tle wykonuje Eclipse w celu ewentualnego ich zabicia?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Paweł
Re: Problem z zapisywaniem plików [message #642437 is a reply to message #642408] Wed, 01 December 2010 10:42 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Aktualnie wykonywane zadania możesz podejrzeć w widoku "Progress". Znaczenie może mieć też włączenie/wyłączenie opcji "Always run in the background" w preferencjach. Poza tym wydaje mi się, że kiedy jakaś operacja jest zblokowana to w dialogu możesz rozwinać sekcję "Details" i podglądnąć zadania, które muszą sie zakończyć w pierwszej kolejności.

Dla jasności możesz wrzucić screen shota.
Previous Topic:Eclipse Monstrum ... czyli jak połączyć kilka wersji w jedną
Next Topic:How to enable ContentAssist for access Template Porposal
Goto Forum:
  


Current Time: Fri Apr 19 08:16:54 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.01713 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top