Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Shutdown z niewiadomego powodu(Eclipse CDT Luna zamyka sie w, wydaje sie, losowych momentach.)
Shutdown z niewiadomego powodu [message #1555551] Fri, 09 January 2015 22:02 Go to next message
b k is currently offline b kFriend
Messages: 3
Registered: January 2015
Junior Member
Mam najnowsza wersje Eclipse CDT (Luna). Nie mialam problemu z Eclipsem (przynajmniej nie zauwazylam go) dopoki nie uruchomilam go na kompie wspolpracownika (mam eclipse i cale srodowisko programistyczne na pendrive). U niego na kompie Eclipse zamknal sie 2 razy w krotkim przedziale czasu. Z logow wynika, ze mi tez kiedys sie zamknal (na moim kompie; nie zauwazylam tego). Od tamtej pory wiele razy uzywalam Eclispe'a i nie mialam z nim problemu. Na obecnym kompie on mi sie nigdy nie wylaczyl. Nie moge zreprodukowac tego zachowania .... Zalaczam logi i plik z info o konfiguracji. Bede wdzieczna za sugestie.
  • Attachment: .log
    (Size: 473.43KB, Downloaded 139 times)
  • Attachment: conf.txt
    (Size: 354.06KB, Downloaded 266 times)
Re: Shutdown z niewiadomego powodu [message #1561053 is a reply to message #1555551] Mon, 12 January 2015 23:59 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Skoro u kumpla wyłacza sie regularnie, wyczysc u niego logi i wrzuc ponownie jak tylko Eclipse znow sie wysypie.
Previous Topic:Eksportowanie z GIT do JAR
Next Topic:problem z nowymi projektem
Goto Forum:
  


Current Time: Tue Mar 19 07:39:46 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02390 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top