Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Znakowanie plików(Szukam sposobu/pluginu umożliwiającego wizualne oznaczanie plików)
Znakowanie plików [message #908393] Wed, 05 September 2012 09:59 Go to next message
Tomasz Ka is currently offline Tomasz KaFriend
Messages: 3
Registered: September 2012
Junior Member
Witam,

Jestem dość nowy zarówno na forum jak i w eclipse. Chciałem zatem poradzić się bardziej doświadczonych użytkowników czy istnieją jakieś sposoby na znakowanie plików. Chodzi mi o to, aby w eksploratorze plików eclipse można było kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik i ustawić mu jakiś kolor/flagę/znacznik. Przykładowo: Chcę sobie oznaczać pliki które zostały zmienione. Wtedy mógłbym je sobie oznaczyć jakimś znacznikiem i szybko widział bym, które pliki zostały zmienione. Proszę o pomoc Smile
Re: Znakowanie plików [message #908708 is a reply to message #908393] Wed, 05 September 2012 21:21 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Tomasz Ka wrote on Wed, 05 September 2012 11:59
Chcę sobie oznaczać pliki które zostały zmienione.


Używasz jakiegoś repozytorum kodu do zarządzania zmianami? Jeśli tak to zwykłe dekoratory (w tym przypadku znaczek ">") powinny wystarczyć.

T
Re: Znakowanie plików [message #908873 is a reply to message #908708] Thu, 06 September 2012 06:43 Go to previous messageGo to next message
Tomasz Ka is currently offline Tomasz KaFriend
Messages: 3
Registered: September 2012
Junior Member
Jeżeli chodzi o same zmiany to rozumiem. Ale chciałbym oznaczyć sobie pliki np kolorem zielonym "Wersja finalna" a kolorem pomarańczowym "Wymagam poprawek" Czyli to coś więcej niż samo oznaczenie zmiany.
Re: Znakowanie plików [message #912565 is a reply to message #908873] Thu, 13 September 2012 19:25 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Obawiam się, że aby to osiągnąć musiałbyś dodać własne dekoratory + akcje które by je ustawiały na wybranych przez Ciebie plikach.

T
Previous Topic:Wyskakujący błąd Profil id _SELF_
Next Topic:New Project in Poznan need 3 or 4 developers to create small new team..
Goto Forum:
  


Current Time: Wed Apr 24 18:16:00 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02750 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top