Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Eclipse podpowiedzi(Ctrl + spacja)
Eclipse podpowiedzi [message #666856] Sat, 23 April 2011 13:48 Go to next message
Artur J. is currently offline Artur J.Friend
Messages: 1
Registered: April 2011
Junior Member
Witam.
Od pewnego czasu napotykam glupi problem dotyczacy srodowiska Eclipse. Problem polega na tym, iż pod zadnym pozorem nie pokazuja mi sie podpowiedzi, które sa pod hotkeyem "ctrl+spacja". Wszystko ładnie sie kompiluje, dziala jak nalezy jednak bez podpowiedzi. Lista podpowiedzi zawsze jest pusta. Problem dotknal mi po wielu reinstalacjach i przejsciach ze srodowiska 64 na 32 bit. Wszystko po to, aby zadzialalo SDK J2ME. Jesli ktos mial stycznosc z podobnym problemem lub cos wie na ten temat, prosilbym o jakakolwiek pomoc. Poki co nie chce deinstalowac eclipse, gdyz musze dokonczyc projekt.

Z gory dziekuje,
Artur J.

[Updated on: Sat, 23 April 2011 13:49]

Report message to a moderator

Re: Eclipse podpowiedzi [message #666889 is a reply to message #666856] Sat, 23 April 2011 20:42 Go to previous message
Tomasz Zarna is currently offline Tomasz ZarnaFriend
Messages: 172
Registered: July 2009
Senior Member
Zajrzyj na stronę z preferencjami dla Java > Editor > Content Assist > Advanced i sprawdź czy masz tam wszystko co trzeba pozaznaczane.
Previous Topic:Komentarze po update eclipse
Next Topic:wifi only?
Goto Forum:
  


Current Time: Tue Mar 19 02:33:41 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.02171 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top