Skip to main content


Eclipse Community Forums
Forum Search:

Search      Help    Register    Login    Home
Home » General (non-technical) » Polish users » Jak usunąć kolumnę tabeli w SWT?
Jak usunąć kolumnę tabeli w SWT? [message #630375] Fri, 01 October 2010 19:13 Go to next message
Mariusz P. is currently offline Mariusz P.Friend
Messages: 85
Registered: February 2010
Member
Dispose działa mi połowicznie. Kasuje zawartość kolumny, nagłówek zostaje, więc pewnie kolumna de facto istnieje tylko pusta. Da się coś z tym zrobić?
Re: Jak usunąć kolumnę tabeli w SWT? [message #632310 is a reply to message #630375] Tue, 12 October 2010 14:23 Go to previous messageGo to next message
Michal Niewrzal is currently offline Michal NiewrzalFriend
Messages: 50
Registered: July 2009
Member
Ustaw dla columny setWidth(0) i setResizable(false).

http://dev.eclipse.org/viewcvs/index.cgi/org.eclipse.jface.s nippets/Eclipse%20JFace%20Snippets/org/eclipse/jface/snippet s/viewers/Snippet055HideShowColumn.java?view=markup
Re: Jak usunąć kolumnę tabeli w SWT? [message #633336 is a reply to message #632310] Sat, 16 October 2010 15:46 Go to previous messageGo to next message
Mariusz P. is currently offline Mariusz P.Friend
Messages: 85
Registered: February 2010
Member
Nie chce ustawiać szerokości na zero. To mi nie rozwiązuje tematu. Ma być ona widoczna lub nie w zależności od ustawień w preferencjach programu (w dodatku przeliczane są dane w tej kolumnie). Co do Dispose to zadziała, ale tylko w przypadku gdy zdefiniuję tę kolumnę jako nowy obiekt (pod nowa zmienną, ta kolumna nie może być w tabeli) - są tedy usuwane dane z kolumny jak i sam nagłówek kolumny (a nie tylko dane z kolumny jak w przypadku tabeli). Więc chyba pójdę właśnie tą drogą, że potraktuję te moją specyficzną kolumnę jako całkiem odrębny obiekt i będę na nim robił wszystkie operacje. A z przykładem to trochę pojechałeś do przodu, bo tam jest JFace i modele. A to już więcej możliwości niż samo SWT z prostymi Table i TableColumn. Smile

[Updated on: Sat, 16 October 2010 15:50]

Report message to a moderator

icon14.gif  Re: Jak usunąć kolumnę tabeli w SWT? [message #652058 is a reply to message #633336] Wed, 02 February 2011 14:42 Go to previous message
Mariusz P. is currently offline Mariusz P.Friend
Messages: 85
Registered: February 2010
Member
Dispose() jednak działa jak powinno. Źle sprawdzałem warunki i stąd wynikły problemy. Temat jak dla mnie do zamknięcia.
Previous Topic:Eclipse + Tomcat
Next Topic:uruchamianie apletów 3D
Goto Forum:
  


Current Time: Thu Apr 25 17:37:05 GMT 2024

Powered by FUDForum. Page generated in 0.03149 seconds
.:: Contact :: Home ::.

Powered by: FUDforum 3.0.2.
Copyright ©2001-2010 FUDforum Bulletin Board Software

Back to the top